16. NIEDZIELA ZWYKŁA

Niedziela, 21. lipca
12.30 - Msza św. chrzcielna oraz w rocznicę Chrztu św.
17.30 - Nieszpory
Dzisiejsza składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne z racji trzeciej niedzieli miesiąca. „Bóg zapłać” za ofiary złożone na ten cel.

Nowenna przed Uroczystością św. Anny, w tygodniu po Mszy św. porannej.

Poniedziałek, 22. lipca - wspomnienie św. Marii Magdaleny

Wtorek, 23. lipca - święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy

Środa, 24. lipca - wspomnienie św. Kingi, dziewicy
18.00 - Msza św. nowennowa

Czwartek, 25. lipca - święto św. Jakuba, apostoła. Jest to zarazem wspomnienie św. Krzysztofa, z tej racji po Mszy św. wieczornej będzie pobłogosławienie samochodów i innych pojazdów mechanicznych oraz wszystkich kierujących tymi pojazdami.
17.00 - Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 26. lipca - wspomnienie Świętych Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny

Sobota, 27. lipca
18.00 - Msza św. zbiorowa

Niedziela, 28. lipca - Odpust Parafialny ku czci Św. Anny
11.30 - Sumę odpustową odprawi i kazanie wygłosi ks. dr Tomasz Gwoździewicz. Zapraszamy Parafian, gości, poczty sztandarowe oraz orkiestrę.
Nie będzie Mszy św. o godz. 12.30.
17.30 - Nieszpory

W tym tygodniu różaniec o godz. 17.30 poprowadzą Róże Żywego Różańca:
w poniedziałek 15 i 16 Róża, we wtorek 17 i 18 Róża, w piątek 1 i 2 Róża. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

W czasie wakacji kancelaria rano czynna bez zmian, natomiast w środy po południu będzie nieczynna, w pozostałe dni (wtorek, piątek) kancelaria będzie czynna po wieczornej Mszy św.
Przypominamy również, że w okresie wakacji spowiedź święta w tygodniu jest przed wieczorną Mszą św. (nie ma spowiedzi w trakcie Mszy św.).
W okresie wakacji nie będzie odwiedzin chorych, nagłe przypadki prosimy zgłaszać telefonicznie na nr dyżurny.

Parafialny Oddział Akcji Katolickiej organizuje wyjazd na Jasną Górę na przywitanie pielgrzymów Diecezji Bielsko-Żywieckiej w dniu 11 sierpnia, wyjazd ok. godz. 7.30. Zapisy (również dla pielgrzymów pieszych, którzy chcieliby wrócić autokarem do Kóz) w zakrystii do 31 lipca.

Wszystkim Parafianom udającym się na letni wypoczynek życzymy miłych i bezpiecznych wakacji.

Zachęcamy do oglądnia transmisji z naszej parafii na naszym kanale na YOUTUBIE.

W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odeszła:
+ Emilia Kućka
Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…