4. NIEDZIELA WIELKANOCNA

Niedziela, 21. kwietnia - 4. Niedziela Wielkanocna - zwana Niedzielą Dobrego Pasterza – jest to Światowy Dzień Modlitw o powołania w Kościele
12.30 – Msza święta w rocznicę Chrztu św.
W dniu dzisiejszym ofiarą do puszek wspieramy diecezjalne radio „Anioł Beskidów”.
Składka inwestycyjna przeznaczona będzie na trwający w naszym kościele remont organów. „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.
W tym tygodniu swoje imieniny obchodzi ks. Wojciech i ks. Marek. Z tej okazji w imieniu wszystkich Kapłanów i Parafian pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia, polecając ich posługę duszpasterską Panience Koziańskiej. W środę o godz. 18.00 Msza św. w intencji Solenizantów.

Wtorek, 23. kwietnia – Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski

Środa, 24. kwietnia
18.00 – Msza św. nowennowa w intencji Solenizantów

Czwartek, 25. kwietnia – Święto św. Marka, ewangelisty
17.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu

Piątek, 26. kwietnia - Ks. Biskup Tadeusz Rakoczy obchodzi 32. rocznicę święceń biskupich. Pamiętamy w modlitwach o pierwszym Biskupie Bielsko-Żywieckim.

Sobota, 27. kwietnia
18.00 – Msza św. zbiorowa
Po Mszy św. wieczornej pouczenie chrzcielne dla rodziców i chrzestnych - w kościele.

Niedziela, 28. kwietnia
12.30 - Msza św. chrzcielna

Po Mszy św. wieczornej czuwanie z Matką Boską Koziańską. Rozpoczęcie nieszporami do Matki Bożej.
19.30 - Różaniec, część chwalebną - poprowadzą członkowie Stowarzyszenia Charytatywnego i Modlitewnej Grupy Św. Ojca Pio
20.30 - Koronka do Miłosierdzia Bożego
20.45 - Modlitwy wstawiennicze do Matki Boskiej Koziańskiej
21.00 - Apel Maryjny

W tym tygodniu różaniec o godz. 17.30 prowadzi: w poniedziałek 5 i 6 Róża, we wtorek 7 i 8 Róża, w piątek 9 i 10 Róża Żywego Różańca. Zachęcamy do wspólnej modlitwy

Zachęcamy do oglądnia transmisji z naszej parafii na naszym kanale na YOUTUBIE.