Transmisja na żywo

Niedziela, 7 sierpnia
17.30 - Nieszpory
Składka przeznaczona na potrzeby diecezji

Poniedziałek, 8 sierpnia - Wspomnienie św. Dominika, kapłana

Wtorek, 9 sierpnia - Święto Św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy

Środa, 10 sierpnia - Święto Św. Wawrzyńca, diakona i męczennika
18.00 - Msza święta w intencjach nowennowych

Czwartek, 11 sierpnia - Wspomnienie Św. Klary, dziewicy. W tym dniu na wałach jasnogórskich, o godz. 14.00 będzie sprawowana Eucharystia na zakończenie diecezjalnej pielgrzymki pieszej. Wyjazd z naszej parafii o godz. 7.45 z Placu ks. Kochaja.
17.00 - Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00 - Msza św. w intencji próśb i podziękowań składanych za wstawiennictwem Św. Ojca Pio

Sobota, 13 sierpnia
18.00 - Msza święta zbiorowa
Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo fatimskie. Figurkę Matki Boskiej Fatimskiej w procesji poniosą pomocnicy kościelni.

Niedziela, 14 sierpnia - Uroczystość Św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika, patrona naszej diecezji. Modlimy się w intencji całej diecezji oraz polecamy Bogu biskupów, kapłanów, diakonów oraz ich duszpasterską posługę.
12.30 - Msza święta chrzcielna
17.30 - Nieszpory

W poniedziałek, 15 sierpnia tradycyjnie procesja i Msza św. pod „Panienką”

W tym tygodniu różaniec o godz. 17.30 poprowadzą Róże Żywego Różańca:
w poniedziałek 17 i 18, we wtorek 1 i 2, w piątek 3 i 4 Róża. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

Przez okres wakacji kancelaria w środę po południu jest nieczynna. W pozostałe dni bez zmian.
Przypominamy, że w dni powszednie nie ma Mszy św. o godz. 7.30, a wieczorem możliwość spowiedzi będzie przed Mszą św.

Grupa Anonimowych Alkoholików zaprasza wszystkich pragnących rozwiązać swoje problemy z alkoholem na spotkanie w byłym budynku LKS, ul. Przecznia 3, w każdy poniedziałek i czwartek o godz. 20.00.

Wszystkim Parafianom udającym się na letni wypoczynek życzymy miłych i bezpiecznych wakacji.

W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odszedł:
+ Jerzy Szafraniec
Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…