Transmisja na żywo

6. NIEDZIELA WIELKANOCNA

Niedziela, 22 maja
Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na inwestycje parafialne. Zebrano kwotę 21.700 zł. Ofiary z dwóch składek miesięcznych, przeznaczone na remont kotłowi i ogrzewanie gazowe w kościele wynoszą 64.050 zł.
Składka dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na utrzymanie Domu Księży Emerytów.
12.30 - Msza święta chrzcielna

Wtorek, 24 maja - wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych. Jest to dzień modlitwy za Kościół w Chinach.

Środa, 25 maja
18.00 - Msza św. w intencjach nowennowych

Czwartek, 26 maja - wspomnienie Św. Filipa Nereusza, kapłana. W tym dniu modlimy się za wszystkie Matki z okazji ich święta.
17.00 - Adoracja Najświętszego Sakramentu
19.00 - Msza święta w intencji Matek z okazji Dnia Matki, oraz w intencji uczestników majówek będzie odprawiona przy Kapliczce pod „Panienką”.

Piątek, 27 maja - rozpoczynamy czas modlitewnej nowenny poprzedzającej Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

Sobota, 28 maja - w tym dniu o godz. 10.00 w kościele katedralnym św. Mikołaja w Bielsku-Białej Ksiądz Biskup Roman Pindel udzieli diakonom naszej diecezji święceń prezbiteratu. Kandydatów do święceń polecamy Panu Bogu w modlitwie.
18.00 - Msza święta zbiorowa.

Niedziela, 29 maja - Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
Po Mszy świętej wieczornej czuwanie z Matką Boską Koziańską. Rozpoczęcie nieszporami do Matki Boskiej.
19.30 - Różaniec, część chwalebną poprowadzą Róże Różańcowe
20.30 - Koronka do Miłosierdzia Bożego
20.45 - Modlitwy wstawiennicze do Matki Boskiej Koziańskiej
21.00 - Apel maryjny

Nabożeństwa majowe codziennie o 17.30 w kościele.

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Kozach przeprowadza dziś zbiórkę uliczną, z której dochód przeznaczony będzie na fundusz ochrony przeciwpożarowej w Gminie Kozy.

Akcja krwiodawstwa odbywa się dzisiaj od godz. 9.00 do 13.00 na parkingu obok kościoła. Zachęcamy do wsparcia tej szlachetnej idei.

Triduum modlitewne i próby dla kandydatów do Bierzmowania, odbędą się: w piątek, 27 maja o godz. 18.00, w sobotę, 28 maja o godz. 9.00 i w poniedziałek, 30 maja o godz. 18.00. Ostatnia próba będzie razem ze świadkami. Spowiedź św. dla kandydatów i świadków będzie we wtorek, 31 maja, o godz. 16.00.

Ofiary składane do skarbony pod ”Panienką”, przeznaczone są na bieżące utrzymanie kapliczki i jej otoczenia.

W tym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli:
+ Czesław Cisowski
+ Tadeusz Herma
Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie...