Transmisja na żywo

PIERWSZA NIEDZIELA ADWENTU

Niedziela, 28 listopada - Pierwsza Niedziela Adwentu - rozpoczynamy nowy rok liturgiczny.
Składam serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim ofiarodawcom zeszłotygodniowej składki inwestycyjnej. Zebrano kwotę 23.500 zł.
Na Mszę św. o godz. 11.00 zapraszamy wszystkie dzieci naszej parafii
12.30 - Msza św. chrzcielna
18.00 - Msza święta wieczorna
Po Mszy św. wieczornej czuwanie z Matką Boską Koziańską
Rozpoczęcie Nieszporami Maryjnymi
19.30 - Różaniec, część radosną poprowadzi Modlitewna Grupa Św. Józefa
20.30 - Koronka do Miłosierdzia Bożego
20.45 - Modlitwy wstawiennicze do Matki Boskiej Koziańskiej
21.00 - Apel Maryjny

Środa, 30 listopada - Wspomnienie Św. Andrzeja, Apostoła
18.00 - Msza święta w intencjach nowennowych
18.00 - Msza św. o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Ks. Proboszcza w dniu Imienin

Czwartek, 1 grudnia - Pierwszy czwartek miesiąca. Modlimy się o nowe powołania do służby w Kościele
7.00 - Msza święta o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii
17.00 - Godzina Święta

Piątek, 2 grudnia - Pierwszy piątek miesiąca
7.30 - Msza święta w intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa
15.30 - Msza święta pierwszopiątkowa dla dzieci

Sobota, 3 grudnia - Wspomnienie Św. Franciszka Ksawerego, kapłana. Pierwsza sobota miesiąca. Czcimy Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny
7.30 - Msza święta za Ojczyznę i Parafię oraz w intencji matek oczekujących na rozwiązanie i w intencjach osób, które podjęły Duchową Adopcję Dziecka Poczętego
18.00 - Msza święta zbiorowa
Odwiedziny chorych z Komunią świętą w pierwszą sobotę od godz. 9.00. Zapisy w zakrystii lub kancelarii do czwartku włącznie. Będą to już odwiedziny świąteczne.

Niedziela, 4 grudnia - Druga Niedziela Adwentu
Składka przeznaczona jest na potrzeby diecezji. Modlitwą i ofiarą do puszek wspieramy Kościół na Wschodzie. Jest to Dzień Modlitw za bezrobotnych.
8.00 - Msza św. w intencji górników, emerytów i ich rodzin oraz za zmarłych górników.

Spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca:
Codziennie od 6.30 - 7.30, 18.00 - 18.30, w pierwszy czwartek od 17.00 – 18.00, w pierwszy piątek od 15.00 – 16.00 i 17.00 – 18.30.
Zachęczmy wszystkie dzieci, szczególnie z klasy czwartej do odprawiania dziewięciu pierwszych piątków.

W okresie Adwentu w naszym kościele:
17.45 - Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny w dni powszednie
Msza święta wotywna o Najświętszej Maryi Pannie, zwana roratami:
7.00 - dla dorosłych w dni powszednie
18.00 - dla dzieci od poniedziałku do piątku
W pierwszy piątek, 2 grudnia roraty dla dzieci o godz. 15.30

Zapraszamy i zachęcamy wszystkie dzieci naszej parafii do uczestniczenia w codziennych roratach, a w niedzielę we Mszy św. o godz. 11.00.

Dziś po każdej Mszy św. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej przeprowadzi zbiórkę pieniężną „Dar serca dla Ukrainy” na paczki świąteczne dla rodzin Diecezji Lwowskiej.
Składamy „Bóg zapłać” za ofiary.

Wspólnota osób modlących się psalmami zaprasza na spotkanie z Bratem Piotrem Kwiatkiem w poniedziałek, 28 listopada. Rozpoczęcie Mszą świętą o godz. 18.00, następnie spotkanie w Domu Katechetycznym.

W pierwszy piątek, 2 grudnia, odbędzie się comiesięczne spotkanie dla młodzieży klas ósmych przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania. Spowiedź św., Msza św. o godz. 18.00, później warsztaty liturgiczne.

W przyszłą niedzielę, 4 grudnia po Mszach św. schola będzie sprzedawać kartki świąteczne. Dochód przeznaczony zostanie na wyjazd rekolekcyjny.

Pan Organista roznosi opłatki wigilijne. Prosimy o jego życzliwe przyjęcie.

Towarzystwo Charytatywne im.Ojca Pio w Kozach zaprasza wszystkich parafian do udziału w świątecznej akcji pomocy potrzebującym. W sklepie „Biedronka” w dniach od 2 do 3 grudnia będzie przeprowadzona zbiórka produktów żywnościowych. „Bóg zapłać” za każdą pomoc.

Od dzisiejszej niedzieli w zakrystii są do nabycia świece Caritas na stół wigilijny. Zebrane ofiary przeznaczymy na pomoc charytatywną w naszej parafii. Zachęcamy, aby zeszłoroczne świece zapalić w dniu wigilijnym na grobach swoich bliskich.

W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odszedł do wieczności:
+ Marek Knycz
Wieczne odpoczywanie racz zmarłym dać Panie…